O nas

Fit Fun Club powstał z pasji do sportu ! Be fit otacza nas wszędzie: jedzenie-fit, ubrania i wygląd -fit, styl życia. Fun nie wymaga tłumaczenia – wszyscy wiemy o co chodzi. Club to wizja jaka nam przyświeca w stworzeniu tego miejsca. Chcemy, aby na Wspólnej klubowicze mogli odprężać się psychicznie i fizycznie, mogli budować relacje z innymi ludźmi. Trenując wykorzystali do maksimum sprzęt sportowy, wiedzę profesjonalnych instruktorów i przez cały czas nie zapominali, aby:

  • Myśleć pozytywnie i traktować innych z szacunkiem;
  • Praktykować samodyscyplinę (także w jedzeniu );
  • Regularnie ćwiczyć i stawiać nowe wyzwania;
  • Dążyć do realizacji postawionych celów.

FitFunClub to 260m2 powierzchni do zajęć sportowych, wyposażonej w 43 nowoczesnych maszyn i przyrządów oraz nowoczesne i przytulne pomieszczenia socjalne. Wydzieliliśmy cztery obszary tematyczne dla naszych klubowiczów:

  1. Część kardio. Tutaj redukujemy tkankę tłuszczową oraz poprawiamy kondycję fizyczną.
  2. Część siłowa. Miejsce dla ludzi pragnących rzeźbić swoje mięśnie i wzmocnić siłę.
  3. Część do ćwiczeń selektywnych. Sala wyposażona w sprzęt umożliwiający trening wszystkich mięśni. Nazywana również obwodem kobiecym, ale nazwa jest myląca. Mężczyźni nie będą się tutaj nudzić!
  4. Indoor Walking. Na tych urządzeniach będziemy spalać tkankę tłuszczową podczas zajęć grupowych.

W trakcie treningów cały czas macie dostęp do trenera, który będzie waszym asystentem pomagającym korzystać ze sprzętu i doradcą ułatwiającym Wam realizację celów sportowych i zdrowotnych. Wspólnie będziemy realizować naszą misję: